PRACOVNÍK DO SKLADU

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Chcete pracovat pro velkou a a mezinárodní společnost? Chcete dělat ve firmě, kde se každoročně navyšuje plat? Máte zkušenost s vysokozdvižným vozíkem nebo čtečkou čárových kódů a nevadí Vám třísměnný provoz? Pak mi pošlete svůj životopis Významná mezinárodní společnost hledá nové členy do svého týmu.

Pracovní náplň

  • Přesun materiálu a výrobků v rámci výroby
  • Vychystávání zboží v rámci expedice
  • Práce s vysokozdvižným vozíkem nebo čtečkou čárových kódů
  • 3 směnný provoz

Co požadujeme?

  • Praxi s VZV – není nutné mít platné oprávnění nebo se čtečkou čárových kodů
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Ochotu pracovat na tři směny

Co nabízíme?

  • Zázemí velké silné mezinárodní společnosti
  • 13. plat po roce
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Roční bonus 4000–8000 Kč formou cafeteria dle doby zaměstnání ve firmě
  • 2x ročně docházkový bonus
  • Další benefity
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Zajištěna firemní doprava z Brna zdarma
  • Místo výkonu práce v Pohořelicích

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.