COMMUNICATION MANAGER

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte víceleté zkušenosti s interní i externí komunikací v rámci společnosti a pořádáním eventů? Láká Vás uplatnění ve velké mezinárodní společnosti s aktivním využitím anglického jazyka? Jste plní energie a nadšení, které nemáte aktuálně kde uplatnit? My Vám ten prostor rádi dáme, stačí se ozvat! Významná mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici: COMMUNICATION MANAGER

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za oblast interní a externí komunikace společnosti
  • řízení interních kampaní, správa komunikačních kanálů
  • příprava a organizace firemních eventů
  • komunikace s médii, podpora zviditelnění společnosti
  • spolupráce s organizacemi v rámci regionu
  • zodpovědnost za mediální obraz firmy

Co požadujeme?

  • víceletou praxi v oblasti interní a externí komunikace
  • zkušenosti s organizováním eventů
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič
  • organizační schopnosti, komunikativnost a proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • perspektivní uplatnění v úspěšné společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na volný čas a rekreaci
  • firemní akce, závodní stravování
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj, okres Litoměřice