PROCESNÍ INŽENÝR – FARMACEUTICKÁ VÝROBA

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte vysokoškolské vzdělání zaměřené na chemické inženýrství nebo organickou technologii? Máte představu o požadavcích v rámci režimu GMP? Láká Vás vývoj nových produktů a jejich přenos z laboratoře do poloprovozu? V tom případě neváhejte a napište nám! Mezinárodní farmaceutická společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR – FARMACEUTICKÁ VÝROBA

Pracovní náplň

  • provádění experimentů v laboratorním prostředí
  • vývoj a optimalizace procesů výroby
  • zavádění technologií do poloprovozu
  • zpracování reportů a další související dokumentace
  • spolupráce v rámci projektového týmu
  • práce v režimu GMP

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání v oboru chemické inženýrství
  • znalost organické syntézy a technologie
  • znalost a zkušenost požadavků režimu GMP výhodou
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • týmového ducha, zodpovědný přístup a spolehlivost

Co nabízíme?

  • moderní prostředí mezinárodní společnosti
  • zajímavou práci vhodnou i pro šikovné absolventy
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na dojíždění/relokaci
  • dotované stravování
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.