PROJEKTOVÝ MANAŽER VE STAVEBNICTVÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s realizací novostaveb? Jste organizační typ a máte praxi z pozice stavbyvedoucího, či stavebního technika? Komunikujete anglickým, nebo německým jazykem a láká Vás pozice projektového manažera, který bude koordinovat a řídit nové stavby? Pak je právě tato nabídka pro Vás ta pravá. Mezinárodní společnost hledá do svého týmu spolehlivého kolegu na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER VE STAVEBNICTVÍ (40 – 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Realizace stavby v souladu s ekonomickými pravidly a harmonogramem
  • Kontrola a dohled nad stavebními záměry s ohledem na časové termíny i kvalitu
  • Jednání s příslušnými orgány státní správy ohledně stavebních povolení
  • Kontrola projektové dokumentace a fakturace
  • Tvorba rozpočtů stavebních nákladů
  • Komunikace v rámci celé společnosti
  • Řešení nadřazených problémů v rámci projektu
  • Příprava, zajištění a kontrola protokolů a technických listů

Co požadujeme?

  • Vzdělání ve stavebním oboru
  • Praxi z pozice stavbyvedoucího, či stavebního technika
  • Komunikativní úroveň anglického/německého jazyka
  • Znalost stavební legislativy
  • Komunikativní a organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost a flexibilitu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Automobil i k soukromím účelům
  • Zajímavé bonusy a prémie
  • Možnost využití vzdělávacích kurzů a školení
  • Závodní jídelnu a příspěvek na stravování
  • Působení v mezinárodní celosvětově známé společnosti
  • Možnost nástupu ihned

  • Místo výkonu práce: Praha - východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.