KONSTRUKTÉR ELEKTRO ROZVADĚČŮ

Máte vystudovaný obor elektra a práce na pozici konstruktéra/projektanta Vám není cizí? Orientuje se v programu AutoCAD a čtení v projektové dokumentaci pro Vás není překážkou? Hledáte zajímavou práci v mezinárodní společnosti s možností dlouhodobého rozvoje? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes. Přední světová společnost v oblasti stavebnictví a projektového developmentu přijme novou posilu na pozici: KONSTRUKTÉR ELEKTRO ROZVADĚČŮ

Pracovní náplň

  • Tvorba 3D modelů rozvaděčů pro výrobu
  • Práce s výrobní a projektovou dokumentací
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Tvorba specifikací a kalkulací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Praxi na podobné pozici
  • Znalost programu AutoCAD
  • Komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Stravenky, příspěvek na pojištění
  • Odměny při pracovním výročí
  • Dlouhodobý rozvoj a vzdělávací programy
  • Lokalita: Praha západ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.