TECHNOLOG PRO FARMACII

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte vzdělání zaměřené na organickou technologii, orientujete se v organické syntéze a máte praxi z výroby farmaceutické výroby podléhající podmínkám GMP? Jste zvyklí komunikovat v anglickém jazyce a hledáte novou pozici, kde byste mohli své znalosti a zkušenosti dále rozšiřovat? V tom případě využijte této příležitosti a napište nám! Perspektivní mezinárodní farmaceutická společnost, která nabízí příjemné prostředí a moderní vybavení, hledá právě Vás na pozici: TECHNOLOG PRO FARMACII

Pracovní náplň

  • optimalizace výroby a zařízení dle GMP
  • hodnocení a analýza rizik ve výrobě
  • implementace nových výrobních technologií
  • zodpovědnost za správnost odborné dokumentace
  • validace postupů a řešení odchylek
  • spolupráce s mistry a operátory

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, obor: Organická chemie/Farmacie
  • min. 1 rok zkušeností z pozice Technolog farmaceutické či chemické výroby
  • znalost organické syntézy a organické technologie a režimu GMP
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • zodpovědnost, spolehlivost a týmového ducha

Co nabízíme?

  • moderní pracovní prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.