Inženýr výrobní automatizace

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Jste elektroinženýrem v oblasti automatizace a přemýšlíte, že je čas na vlastní projekty a realizovat vlastní nápady? Orientujete se v řízení linek přes PLC a chcete se vrhnout na optimalizaci výroby a procesní řízení? Pokud jsou Vaše odpovědi na výše uvedené otázky „Ano“ a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni, neváhejte reagovat! Inovativní a úspěšná společnost hledá kandidáty na pracovní pozici: INŽENÝR VÝROBNÍ AUTOMATIZACE (50-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Programování robotů ABB a PLC
  • Komunikace v anglickém jazyce s dodavateli a kolegy
  • Kontinuální zlepšování efektivity svěřených strojů
  • Optimalizace procesů
  • Provádění vytypovávání dílů
  • Provádění kvalifikovaných oprav

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru průmyslového inženýrství
  • Praxi v oblasti implementace automatických linek
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s programováním PLC a robotů
  • Komunikativní osobnost s odolnosti vůči stresu
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. výhodou

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na dojíždění
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Roční odměny
  • Jazykové kurzy
  • Občerstvení na pracovišti

  • Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou