SPECIALISTA VÝROBNÍ KVALITY

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte zkušenosti na pozici inženýra kvality z prostředí výrobní automotive společnosti? Chcete zažít novou výzvu jako člen týmu zcela nového a jedinečného projektu výroby produktu blízké budoucnosti? Umíte anglicky, nebo německy? Rozhodně nám odpovězte! Nadnárodní společnost hledá, pro dlouhodobý a unikátní projekt, kandidáta na pozici: SPECIALISTA VÝROBNÍ KVALITY

Pracovní náplň

  • Zavádění nových výrobků do sériové výroby, řízení jakosti výrobků v předsériovém a sériovém stavu produkce
  • Shromažďování, zpracování a vyhodnocování dat
  • Prevence a okamžité řešení zjištěných neshod dle nástrojů kvality
  • Spolupráce s ostatními odděleními pro zlepšování kvality výroby
  • Práce v systému SAP

Co požadujeme?

  • Středoškolské, avšak ideálně vysokoškolské vzdělání, nejlépe elektrotechnického směru
  • Anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Znalosti nástrojů zelpšování kvality (8D, FMEA, APQP, PPAP,...)
  • Dobré komunikační a koordinační schopnosti
  • Pokročilé znalosti čtení technické dokumentace

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Stabilní a perspektivní, dlouhodobou, spolupráci
  • Zázemí úspěšné společnosti
  • Možnost seberealizace a kariérního růstu
  • Naprosto přátelskou atmosféru

  • Místo výkonu práce: Ostravsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!