AUDITOR V OBLASTI AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

Máte zkušenosti s interními a externími audity? Hovoříte německy nebo anglicky a máte zkušenosti z automobilového průmyslu? Pak určitě neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Dynamicky rostoucí automobilová společnost hledá kolegu na pozici: AUDITOR V OBLASTI AUTOMOTIVE (55 – 65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení interních auditů, kontrola procesů
  • Kontrola dodržování interních systémů a procesů
  • Podílení se na externích auditech, příprava podkladů
  • Spolupráce s oddělením výroby, kvality a kontroly
  • Komunikace s dodavateli na denní bázi

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání v technickém oboru - výhodou
  • Zkušenosti s interními a externími audity
  • Praxi v automobilovém průmyslu – výhodou
  • Komunikativní úroveň angličtiny/němčiny
  • Organizační schopnost a odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Roční odměny, dotované stravování
  • Zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod. týdně
  • Prostor pro osobní i profesní růst
  • Lokalita: Stará Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.