VEDOUCÍ INTERNÍ LOGISTIKY Praha

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

Máte praxi v logistice ve strojírenské společnosti? Domluvíte se anglicky nebo německy? Jste zkušeným lídrem, který má zkušenost s vedením lidí? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná strojírenská společnost se 2 výrobními závody na území ČR hledá kvalitní uchazeče / uchazečky na pozici: VEDOUCÍ INTERNÍ LOGISTIKY Praha (55-65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • koordinace interní logistiky (sklady, inventury)
  • vedení a motivace týmu (max. 20 osob)
  • vyhodnocování KPI (optimalizace zásob, efektivní výroba)
  • navrhování procesního zlepšení a inovací
  • řešení případných neshod v přepravě / skladování

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • praxe v LOGISTICE ve STROJÍRENSTVÍ
  • zkušenost s vedením lidí
  • znalost anglického / německého jazyka podmínkou
  • organizační schopnosti
  • znalost „Lean Manufacturing“ výhodou

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • roční odměny / prémie
  • zvýhodněné stravování
  • příspěvek na dopravu
  • termín nástupu: dle dohody

  • místo výkonu práce: Praha