SMĚNOVÝ VEDOUCÍ TÝMU

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Máte zkušenosti v oblasti automotive a dokáže vést tým pracovníků? Máte středoškolské vzdělání, jste technický typ a hledáte novou pracovní výzvu? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Výrobní společnost působící na Jičínsku hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: SMĚNOVÝ VEDOUCÍ TÝMU.

Pracovní náplň

  • vedení pracovního týmu
  • dohled nad plněním výrobního plánu
  • psaní reportů
  • zodpovědnost za svěřené pracoviště

Co požadujeme?

  • zkušenosti s vedením týmu
  • PC - uživatelskou znalost, (SAP výhodou)
  • organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • 13. a 14. mzda
  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na volnočasové aktivity

  • Místo výkonu práce: okres Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.