SEŘIZOVAČ

mzdové ohodnocení

Most

Znáte technologie vstřikování plastů? Jste vyučený seřizovač? Máte zkušenost z výrobní společnosti? Tak nám pošlete Váš životopis.

Pracovní náplň

  • Provádění údržby nástrojů
  • Udržování výrobních nástrojů v čistotě a v pořádku
  • Údržba náhradních dílů
  • Opravy a čištění forem

Co požadujeme?

  • Praxi ve výrobní společnosti na stejné pozici (automotive výhodou)
  • Znalost technologie vstřikování plastů
  • Ochotu učit se a rozvíjet své znalosti
  • Vnitřní disciplínu, aktivitu, pozitivní přístup

Co nabízíme?

  • Možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • Odborná školení
  • Stravenky
  • Příspěvky na životní a důchodové pojištění
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Lokalita: Most