MANUFACTURING ENGINEER – JUNIOR

35000 - 400000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Jste čerstvým absolventem vysoké školy technického směru a uvažujete v jaké společnosti rozjet svou profesní kariéru? Nebojíte se komunikovat v angličtině a baví Vás průmyslová výroba, práce s roboty a vymýšlení zlepšovacích návrhů? Pak reagujete zasláním životopisu. Hledáme posilu na pozici MANUFACTURING ENGINEER – JUNIOR!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Technologický lídr v oboru – chceš s nimi tvořit nové produkty?

Pracovní náplň

  • Automatizace stávajících výrobních procesů
  • Komunikace v anglickém jazyce s dodavateli
  • Aplikace nových technologií a robotů do výroby
  • Komunikace napříč společností
  • Tvorba nákupních specifikací
  • Reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického vzdělání – Fakulta elektrotechnická velkou výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – denní využití v písemné i ústní formě
  • Povědomí o průmyslové výrobě
  • Znalost AutoCAD/Solid Edge výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Zajímavou a perspektivní příležitost s možností dalšího rozvoje
  • 13. a 14. mzdu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dovolenou navíc
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotovanou mezinárodní kuchyni
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Petra Benešová DiS.
Team Leader

+420775787061
plzen@acjobs.cz
Skype