ELEKTROINŽENÝR PRO VÝROBNÍ AUTOMATIZACI

Neaktivní nabídka

33000 - 40000 Kč

Jste absolventem nejlépe vysoké školy elektrotechnického směru? Baví Vás průmyslová výroba, výrobní automatizace a udržovat efektivní technologické postupy? K tomu chcete používat angličtinu každý den? Pak reagujete zasláním životopisu!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • automatizace stávajících výrobních procesů
  • příprava pracovišť a výroby pro nové projekty
  • aplikace nových technologií do výroby
  • komunikace v anglickém jazyce s dodavateli
  • spolupráce napříč společností

Co požadujeme?

  • VŠ elektrotechnického vzdělání, popřípadě SŠ elektro směru s praxí
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • povědomí o průmyslové výrobě
  • znalost CAD programu
  • výhodou je znalost PLC programování, ale není podmínkou

Co nabízíme?

  • 13. mzdu, zajímavé bonusy během roku
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové, vzdělávací kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované stravování ve firemní kantýně
  • firemní akce

  • Místo výkonu práce: Plzeň-město