MANAŽER LOGISTIKY

Neaktivní nabídka

43000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Bruntál

Hledáte-li pracovní uplatnění ve firmě, kde bohatě odmění Vaše zkušenosti v logistice a s vedením lidí, kde naplno využijete své organizační schopnosti a jazykovou vybavenost, pak jste nyní našli to pravé pro Vás! Nadnárodní, stabilní a perspektivní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: MANAŽER LOGISTIKY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajištění nastavení, implementace a optimalizace logistických procesů (plánování výroby a termínování zakázek, materiálové toky, skladování, transport)
  • Logistický reporting příslušným projektům
  • Aktualizace stávajících procesů a komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti
  • Plnění logistických cílů a podílení se na plnění celopodnikových cílů
  • Vedení týmu pracovníků v oblasti logistiky

Co požadujeme?

  • Alespoň středoškolské vzdělání
  • Praxi v oblasti logistiky a zásobování
  • Anglický jazyk na úrovni bezproblémového dorozumění se
  • Skvělé komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost vést zaměstnance a motivovat je k lepším výsledkům

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Minimálně 25 dnů dovolené
  • Příspěvky na připojištění, stravování, dovolenou,...
  • Možnost vést super tým kolegů

  • Místo výkonu práce: Bruntálsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!