SOFTWAROVÝ PROGRAMÁTOR V AUTOMOTIVE (35000 – 60000Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Zajímáte se o pokrok v oblasti autonomní dopravy? Baví Vás nejen vyvíjet nové služby, ale i zlepšovat ty již existující? Pokud máte praxi v programování, dovedete vytvořit udržitelný kód a jste týmový hráč, můžete se právě Vy stát backendovým programátorem v naší společnosti. Neváhejte proto, a ještě dnes mi zašlete svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce na projektech pro giganta Škoda Auto
  • Vývoj nových služeb, testování stávajícího prostředí
  • Podle potřeb kolegů rozšiřovat systémy
  • Úzká kooperace s vývojovým týmem

Co požadujeme?

  • Zkušenost s programováním alespoň v jednom z jazyků Java, C, C++, C#
  • Znalost některé z frontendových technologií velkou výhodou
  • Znalost tvorby v REST API/Soap
  • Zkušenost s operačním systémem Linux
  • Alespoň okrajovou znalost VirtualBox, Docker nebo OpenShift
  • Zkušenost s nástroji JIRA, SQL výhodou

Co nabízíme?

  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Zkrácenou týdenní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • Možnost využít hrazených školení, jazykové kurzy na
  • Jednou za rok nový vůz za zvýhodněnou pořizovací cenu

  • Místo výkonu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.