TESTER SOFTWAROVÝCH APLIKACÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi kreativní člověk, pro kterého je software druhým domovem? Máš zkušenosti s testováním? Chceš být součástí strategického projektu, využívaném v několika zemích? Poté hledáme právě tebe. Staň se součástí menší společnosti, zaměřené na vývoj komplexních loterijních systémů, jejíž působnost sahá až do USA.

Pracovní náplň

  • Příprava testovacích podkladů a dat
  • Ověřování testovacích postupů
  • Vymýšlení testovacích metodik
  • Testování aplikace na správu a monitoring systémů
  • Zadávání defektů a provádění re-testů
  • Práce na jednom z pilotních projektů společnosti
  • Spolupráce v týmu 12-14 lidí

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici v testování
  • Zkušenosti s procesem a podporou vývoje vítány
  • Znalost práce a programování v C#
  • Okrajové vědomosti o softwarové a hardwarové architektuře
  • Základy práce v SQL
  • Zkušenosti s tvořením testovacích scénářů
  • Anglický jazyk primárně písemnou formou

Co nabízíme?

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příjemné a uvolněné pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost půldenní zkoušky před plným nástupem
  • Certifikáty a školení technického směru
  • Pracovní místo přímo v centru Brna
  • Parkovací místo přímo v areálu
  • Služební telefon i pro osobní využití
  • Stravenky

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.