VEDOUCÍ VÝROBY S AJ

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Máte bohaté zkušenosti s řízením výroby a strategické a inovativní myšlení je Vaše gró? Domluvíte se anglicky, máte technický background a principy štíhlé výroby jsou Vám blízké? Baví Vás neustále hledat zlepšení a posunovat výrobu kupředu? Pak neváhejte a pošlete mi svůj životopis na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY

Pracovní náplň

  • řízení, koordinace a kontrola výrobního procesu
  • podpora při plánování výroby a kontrola plnění plánu
  • zavádění principů štíhlé výroby, zefektivnění výroby
  • analýza výrobních nákladů a návrh nápravních opatření
  • návrh na investice a změny ve výrobě, jejich implementace
  • reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi na vedoucí pozici ve výrobě
  • Znalost principů štíhlé výroby (ISO, LEAN, 5S)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • manažerské dovednosti
  • strategické a inovativní myšlení

Co nabízíme?

  • strategickou manažerskou pozici s možnosti uplatnění vlastních nápadů
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • bonusy dle dosažených výsledků
  • notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • příspěvky na sport a kulturu
  • příjemná pracovní atmosféra a tým fajn kolegů
  • dotované stravování v prostorách společnosti

  • Místo výkonu práce: Prostějovsko