PROJEKTOVÝ KVALITÁŘ - ENERGETIKA

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Hledáme odborníka, který dokáže vést projekt ve strojírenství nebo energetice z hlediska kvality a k tomu se domluví anglicky. Rozšiřujeme náš tým a obsazujeme pozici PROJEKTOVÝ KVALITÁŘ - ENERGETIKA!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • úzce spolupracovat napříč společností a být členem projektového týmu v úseku kvality
  • odpovědnost za projekt od začátku až do konce z hlediska kvality
  • provádět kontrolu kvality průběhu projektu a příslušné dokumentace včetně zboží a materiálu
  • komunikace se zákazníky a dodavateli v angličtině
  • občasné služební cesty k zákazníkovi nebo dodavateli

Co požadujeme?

  • vysokoškolské, popřípadě středoškolské vzdělání technického směru
  • zkušenosti s řízením kvality ve strojírenství nebo energetice
  • minimálně středně pokročilou znalost angličtiny
  • ochotu podnikat kratší služební cesty
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • smlouvu na dobu NEURČITOU
  • flexibilní pracovní dobu (37,5 hodin týdně)
  • možnost kratších služebních cest
  • závodní stravování
  • odborné školení a podporu vzdělávání
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • jazykové kurzy ve firmě v pracovní době

  • Místo výkonu práce: Plzeň – město

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.