BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER Praha

Jste zkušeným obchodníkem, který dokáže vést a koordinovat vlastní tým? Chcete se podílet na významných projektech v oblasti digitálního marketingu? Jste samostatní, výřeční a máte vysoké pracovní nasazení? Pak je tato pozice určena právě Vám! Úspěšná rostoucí komunikační agentura hledá pro svůj online marketingový tým kolegu / kolegyni na pozici: BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER Praha

Pracovní náplň

  • vyhledávání a rozvoj obchodních příležitostí u nových i stávajících zákazníků
  • zpracování projektů od A do Z
  • vedení vlastního týmu Account Managerů
  • zapojení do vrcholového vedení společnosti
  • sledování trhu a momentálních nových trendů v digitálním marketingu

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • obchodního ducha a prokazatelnou praxi v obchodu
  • zkušenost s vedením lidí výhodou
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost marketingového trhu, orientace v on-line marketingu
  • příjemné vystupování, samostatnost, tah na branku

Co nabízíme?

  • adekvátní mzdové ohodnocení dle dosažených výsledků
  • podílení se na vrcholovém vedení společnosti – profesní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • moderní luxusní kanceláře v centru Prahy
  • firemní notebook a telefon
  • možný termín nástupu: ihned / dohodou
  • místo výkonu práce: Praha - centrum