INTERNÍ AUDITOR - KONTROLA FIREMNÍCH PROCESŮ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Hledáme člověka, který se zajímá o dodržování interních procesů ve firmě a má auditorské zkušenosti v oblasti řízení rizik a bezpečnosti informací. Zaujala Vás tato pozice a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v centru Plzně? Jestli máte zájem se dozvědět více, zašlete nám Váš životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajišťovat soulad s pravidly, vnitropodnikovými směrnicemi a právními předpisy v jednání společnosti a zaměstnanců
  • provádět interní audity a vnitřní kontroly včetně systému řízení bezpečnosti informací
  • zapojení požadavků Bezpečnosti informací do procesů a neustálé zlepšování
  • kontrolování zabezpečování přesunu dat v komunikačních sítí
  • proškolování zaměstnanců
  • komunikace s managementem společnosti v rámci svých kompetencí

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • praxi v oboru řízení rizik a auditu
  • angličtinu na komunikativní úrovni v psané i mluvené formě
  • ochotu školit zaměstnance
  • znalost principů auditu a rizikovosti, řízení rizik

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • jazykové kurzy v pracovní době
  • každoroční firemní akce
  • příspěvek na závodní stravování

  • Místo výkonu práce: centrum Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.