PROJEKTOVÝ MANAGER - FACILITY

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

FACILITY MANAGEMENT je vaše gusto? Máte zkušenost s provozem objektů a řízením pracovníků? Chcete se řadit mezi PROFESIONÁLY špičkové společnosti? Pak jste to VY, kdo si nenechá ujít tuto VÝZVU! Zašlete nám váš životopis. Prestižní společnost poskytující služby facility managementu, hledá zkušeného kolegu/kolegyni na pozici: PROJEKTOVÝ MANAGER - FACILITY (50 000 - 55 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • management stávajících projektů, včetně řízení přestaveb, drobných oprav a rekonstrukcí
  • zodpovědnost za provoz, servis a revizi svěřených objektů
  • spolupráce při akvizicích nových projektů
  • řízení a rozdělování práce podřízených pracovníků
  • nastavení nových projektů ve spolupráci s vedením společnosti
  • zodpovědnost za průběh a plnění projektu
  • služební cesty v rámci ČR

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (stavební, elektro výhodou)
  • zkušenosti v oblasti facility managementu/prací na projektech ve stavebnictví/stavební dozor, apod.
  • orientaci v technických řešeních a technické dokumentaci, znalost principů TZB výhodou
  • základní zkušenosti v oblasti vytápění a klimatizací
  • dobrou znalost MS Excel, CAD či podobný software výhodou
  • schopnost vést tým podřízených, komunikativnost

Co nabízíme?

  • atraktivní práci v zázemí silné společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • spolupráci s profesionály
  • účast na zajímavých projektech
  • velký prostor pro osobní rozvoj
  • moderní pracovní prostředí a fajn parťáky
  • firemní akce