VÝVOJÁŘ S AJ - MS Dynamics NAVISION

Neaktivní nabídka

25000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chcete se stát součástí stabilní dynamické nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí a máte zkušenosti s vývojem a implementací ERP systémů? Hovoříte plynně anglicky a jste ochotný(á) cestovat? Pak neváhejte, HLEDÁME VÁS! Mezinárodní strojírenská společnost se zakázkovou výrobou, hledá zkušeného kandidáta na pozici: VÝVOJÁŘ S AJ - MS Dynamics NAV (Microsoft Dynamics NAV / Navision)

Pracovní náplň

  • Řízení projektu vývoje nového ERP systému (MS Dynamics NAV 2009 RTC)
  • Programování (Microsoft Dynamics NAV / Navision)
  • Vývoj, zavedení a údržba systémových procesů
  • Správa celého systému a aplikací
  • Řešení nových požadavků různým oddělením společnosti
  • Uživatelská podpora a poradenství v rámci společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na IT
  • Praxe ve vývoji / programování systému MS Dynamics NAV (dříve Navision)
  • Pokročilá znalost Aj (každodenní využití - komunikace s nadřízeným)
  • Znalost obchodních procesů
  • Schopnost týmové práce
  • Organizační a analytické schopnosti
  • ŘP sk. B
  • Ochota cestovat

  • Výhodou:

  • Speciální znalosti NAV funkcí projektového řízení
  • Management správy systému
  • Zkušenost s jakoukoliv výrobní aplikací
  • Praktické zkušenosti s technologií SQL serverů

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Práce v mezinárodním prostředí
  • Moderní technologie
  • Možnost kariérního i osobnostního růstu (jazykové kurzy, odborné kurzy)
  • Propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, stravenky)
  • Možnost spolupráce formou pracovního poměru či na IČ

  • Termín nástupu: Ihned nebo dohodou

  • Místo pracoviště: Praha 10, zaškolení v Německu