KVALITÁŘ – RANNÍ A ODPOLEDNÍ SMĚNA

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte technické vzdělání? Komunikujete německy a máte zkušenosti v kvalitě? Nebaví Vás už práce v obrovské mezinárodní společnosti? Tak pojďte pracovat k nám! Jsme menší výrobní společnost a každý se navzájem známe. Hledáme pozitivně naladěného kolegu na pozici KVALITÁŘ – RANNÍ A ODPOLEDNÍ SMĚNA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • kontrola výrobků dle výrobní dokumentace
  • řešení reklamací od dodavatelů a zákazníků
  • podílení se na plánování a provádění interních auditů
  • dle výkresové dokumentace provádět potřebné kontroly výrobků

Co požadujeme?

  • SŠ technického vzdělání
  • němčinu, se kterou se domluvíte
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • povědomí o metodách měření ve strojírenství
  • ochotu pracovat na dvě směny – ranní a odpolední od pondělí do pátku

Co nabízíme?

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • práci ve dvousměnném provozu
  • plně hrazené stravné
  • 13. mzdu, věrnostní bonusy
  • kurz němčiny a další vzdělávací kurzy

    Místo výkonu práce: Domažlice