ENGINEERING MANAGER

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Jste technický typ, znalý své věci, manažer na správném místě? Hledáte novou příležitost k uplatnění, novou výzvu ukázat, co ve Vás dříme? Rozumíte svému týmu a dokážete jej pořádně namotivovat? V naší společnosti nechceme sázet na loterii, chceme člověka, který to s námi potáhne dále. Právě teď hledáme posilu do týmu na pozici ENGINEERING MANAGER, zašlete nám svůj životopis a zúčastněte se výběrového řízení ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Vedení výrobního týmu (cca 30-40 lidí)
  • Řízení výrobních procesů, nastavení klíčových cílů a odpovědnost za jejich plnění
  • Řízení oddělení engineering a údržby
  • Odpovědnost za údržbu forem
  • Reporting manažerovi závodu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Postačí i středně pokročilé znalosti angličtiny
  • Povědomí o technologiích vstřikování plastů
  • Zkušenosti s vedením týmu

Co nabízíme?

  • Zázemí zahraniční společnosti s každodenním využitím anglického jazyka
  • Atmosféra malé a rodinné společnosti
  • Profesní vzdělávání a rozvoj
  • Jazykové kurzy s rodilým mluvčím
  • Příspěvky na stravování a dopravu

  • Místo výkonu práce: Klášterec nad Ohří