OBCHODNÍK S AJ+NJ - REKLAMNÍ PRODUKTY

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pracujeme se světovými značkami a velkými hráči na trhu, realizujeme projekty, na které jsme pyšní a když jdeme s kolegy na pivo či s přítelkyní na večeři, těší nás, že je naše práce vidět! Chcete se i VY podílet na projektech, co mají smysl? Zašlete nám vaše CV. Do obchodního týmu české reklamní společnosti přijmeme parťáka či parťačku na pozici: OBCHODNÍK S AJ+NJ - REKLAMNÍ PRODUKTY (40 000 - 50 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řízení obchodních projektů pro Rakouský a Německý trh
  • péče o klíčové zákazníky a zajištění jejich potřeb (především světové nápojové společnosti)
  • prezentace a hledání vhodného řešení v oblasti reklamních produktů, např. stojany, cedule, neonové reklamy, slunečníky a další..)
  • budování obchodních vztahů s velkými hráči
  • spolupráce s nákupem, výrobou, logistikou apod.
  • občasné služební cesty v rámci svěřeného regionu

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost angličtiny a především němčiny
  • zkušenosti na obchodní pozici (reklamní produkty, zakázková výroba výhodou!)
  • prezentační dovednosti, příjemné vystupování
  • tah na btranku , zdravý selský rozum
  • ŘP sk. B, ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v dynamické společnosti
  • fajn parťáky nejen na obchodním oddělení
  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost cestování do zahraničí
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • příspěvek na sport a rekreaci
  • jazykové kurzy
  • příjemné pracovní prostředí

  • místo výkonu práce: Brno