INŽENÝR JUNIOR - ELEKTROTECHNIKA

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Získal/a jste vzdělání technického směru a vyznáte se v mechatronice, hydrauliace a elektrotechnice? Komunikace v angličtině Vám nedělá problém a lákalo by Vás zlepšovat výrobní procesy a vést projekty v oblasti automatizace pro úspěšnou nadnárodní společnost, která působí v zábavním průmyslu? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis v českém a anglickém jazyce. Obsazujeme pozici Inženýr junior – elektrotechnika.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Rostoucí firma s nekonečnými možnostmi – chceš i ty růst s nimi?

Pracovní náplň

  • Zdokonalování automatizace ve výrobě – práce s roboty, tvorba a úprava layoutů a zařízení
  • Péče o stroje a návrhy jejich úprav
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Realizace projektů ve výrobní oblasti
  • Plánování údržby strojů, objednávání náhradních dílů
  • Komunikace v angličtině s kolegy v zahraničí
  • Spolupráce s týmem engineeringu a výrobou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Základy mechatroniky, elektrotechnicky a pneumatiky
  • Zkušenost s prací na strojích se zaměřením na mechaniku výhodou (automatizační systémy)
  • Vyhlášku 50/1978 sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice § 5, 6 výhodou.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně ročních odměn
  • Možnost podílet se na mezinárodních projektech
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy v pracovní době zdarma
  • Neformální pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vstupenky na kulturní a sportovní akce
  • Firemní akce

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Petra Benešová DiS.
HR Consultant

+420775787061
plzen@acjobs.cz
Skype