ELEKTRIKÁŘ – ZLÍNSKO

26000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Jsi elektrikář a práce tě baví? Orientace ve výkresové dokumentaci ti není cizí? Chtěl bys mít možnost pracovat s moderními technologiemi? Pak nám pošli svůj životopis! Výrobní společnost ve Zlínském kraji hledá do svého týmu posilu na pozici ELEKTRIKÁŘ.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Technologický lídr v oboru – chceš s nimi tvořit nové produkty?

Pracovní náplň

  • práce na elektro údržbě strojního zařízení
  • komunikace s dodavateli součástek
  • odpovědnost za dobrý technický stav strojů a zařízení
  • preventivní kontroly a úpravy zařízení
  • spolupráce s dalšími kolegy v týmu

Co požadujeme?

  • výuční list v oboru elektro s platnou vyhláškou 50/78 Sb. § 5
  • praxi v oboru
  • znalost řídících systémů Simatic S5, S7 a Beckhoff – IPC
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • každoroční navyšování mzdy
  • týden dovolené navíc
  • program firemních benefitů
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • zvýhodněné ceny za ubytování v blízkosti závodu
  • vzdělávací programy pro zaměstnance (vyhláška §6 pro elektro)

  • místo výkonu práce: Zlínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Bc. Edita Hrbáčková
HR Consultant

+420775787777
olomouc@acjobs.cz
Skype