LAKÝRNÍK STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ

Neaktivní nabídka

21000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Bavila by tě práce na zajímavých projektech? Chceš se podílet na výrobě nebo modernizaci skvělých produktů? Zaujala by tě možnost flexibilní pracovní doby? ANO? Tak to hledáme právě tebe! Že nemáš potřebnou praxi nám nevadí. Nováčky zaučíme, zkušené oceníme! Prosperující strojírenská výrobní společnost hledá do svého kolektivu nového kolegu na pozici LAKÝRNÍK STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • náplní tvé práce bude příprava dílů k dalšímu zpracování. Takže broušení, tmelení, maskování strojních dílů. Že nemáš potřebnou praxi nám nevadí. Nováčky zaučíme, zkušené oceníme!
  • zodpovědnost za kvalitu odvedené práce

Co požadujeme?

  • vzdělání technického zaměření s výučním listem
  • kolektivního ducha
  • nadšení pro práci

Co nabízíme?

  • náborový příspěvek 10000 Kč
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • týden dovolené navíc
  • možnost firemního vzdělávání
  • příspěvek na sport/kulturu
  • stravenky
  • firemní školku

  • místo výkonu práce: Šumperk