MICROSOFT DAX SPECIALIST (50-80 000 CZK)

Neaktivní nabídka

50000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chcete být součástí týmu, který je špičkou ve světě automotive? Umíte programovat v jazyce C# a orientujete se v systému Dynamics AX 2009? Pojďte se podílet na zajímavých projektech a rozšiřovat své obzory ve světě IT.

Pracovní náplň

  • Poskytování podpory 2. stupně v MS DAX 2009
  • Administrace, správa a analýza v DAX
  • Analýza příčin chybových hlášek, řešení incidentů
  • Programování v jazyce C#
  • Komunikace s kolegy a zákazníky ze zahraničí

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v IS/IT nebo SŠ a praxe min. 3 roky v rámci ERP systémů
  • Dobrá znalost MS DAX 2009 na úrovni administrátora
  • Znalost programovacího jazyka C#
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Možnost flexibilní pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost home office
  • Příspěvky na sport/kulturu/volnočasové aktivity

    Místo výkonu:
  • Praha - Hostivice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.