JUNIOR INŽENÝR KVALITY

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zájem o pozici Inženýr kvality, ale Vaše zkušenosti v oblasti kvality jsou zatím krátké ? Nevadí, protože v současnosti obsazujeme pozici Junior Inženýr kvality a vše se naučíte od kolegy/kolegyni, který/á je již profíkem v oboru! Reagujete zasláním Vašeho životopisu a nastartujete svou kariéru v kvalitě!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • tvorba týdenních reportů o kvalitě ze získaných dat z výroby – používání MS Excel
  • zodpovědnost za reklamační systém – udržování správných informací o reklamaci
  • komunikace se zákazníky převážně e-mailem
  • vyšetřování oprávnění reklamací na produkty od zákazníků
  • podílení se na neustálém zlepšování metod
  • podpora pro inženýra kvality
  • tvorba reportů 8D

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • anglický jazyk na lepší mírně pokročilé úrovni – denní využití, spíše v e-mailové komunikaci
  • znalost MS Excel – tabulky, grafy, filtry
  • povědomí o základních nástrojích a metodách řízení kvality (např. 8D)

Co nabízíme?

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • plně hrazené stravování včetně nápojů
  • 25 dní dovolené
  • možnost denně využívat anglický jazyk
  • příspěvek na dojíždění
  • vzdělávání se a profesní rozvoj
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • lokalita: 15 min. od Plzně