BUSINESS INTELIGENCE SUPPORT JUNIOR

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví tě data a dokážeš s nimi kouzlit? Čekala by tě tvorba reportů na úrovni business inteligence, práce v datovém skladu a také podpora ostatním týmům v IT oddělení. Skvělá šance, jak získat nové a nebo naopak rozvíjet své stávající znalosti a to vše v bankovním prostředí. Neváhej a zašli nám svůj životopis co nejdříve.

Pracovní náplň

  • Sbírat a agregovat data uživatelů
  • Prováděn BI analýz nad sesbíranými daty
  • Účast na rozvojových aktivitách společnosti
  • Správa struktur datového skladu
  • Tvorba reportů a dokumentace

Co požadujeme?

  • Dobrá znalost SQL
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Rozvíjet nadále své znalost
  • Odpovědnost za svěřené oblasti

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí velmi silné značky
  • Možnost realizovat své vlastní best practice
  • Podpora vzdělávání a osobního rozvoje
  • Zajímavou paletu firemních benefitů

  • Místo výkonu práce: Praha, Dejvice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.