OBCHODNÍK JMK - TISKOVÁ ŘEŠENÍ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenost s prodejem tiskových řešení? Chcete se uplatnit v nadnárodní společnosti v oblasti tiskových řešení? Rádi cestujete? Vlastníte řidičské oprávnění? Pak je tato nabídka stvořena právě pro Vás! Nadnárodní společnost zabývající se tiskovými řešeními hledá do svých řad posilu na pozici: OBCHODNÍK JMK - TISKOVÁ ŘEŠENÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče o svěřený region
  • udržování vztahů se stávající zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • uzavírání smluv
  • poskytování odborného poradenství zákazníkům

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • zkušenost s prodejem tiskových řešení
  • znalost anglického jazyka vítána
  • ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v nadnárodní společnosti
  • dovolenou nad rámec zákoníku práce (3 dny)
  • odměňování na základě provizí
  • sickdays
  • firemní automobil k soukromým účelům (Škoda Octavia)
  • notebook, mobil
  • svěřený region: Jihomoravský kraj
  • místo výkonu práce: Brno