ÚDRŽBÁŘ FOREM

Neaktivní nabídka

27000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Jste vyučen ve strojírenském oboru a bez problémů se orientujete v technické dokumentaci. Jste manuálně zruční? Bez problémů zvládnete obsluhu klasických soustruhů, frézek a brusek? Chcete mít možnost pracovat v jednosměnném provozu? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Jičín, hledá do svých řad kandidáta na pozici ÚDRŽBÁŘ FOREM.

Pracovní náplň

  • Montáž a údržba forem
  • Práce s technickou dokumentací
  • Obsluha klasických strojů – soustruh, bruska
  • Práce v jednosměnném provozu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ strojírenského zaměření
  • Znalost technické dokumentace
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost a ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pozici vhodnou pro absolventy!

  • Místo výkonu práce je v okrese Jičín