VEDOUCÍ BACK OFFICE PRO ZAHRANIČNÍ OBCHOD

Neaktivní nabídka

27000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Hledáte zajímavou práci v oblasti zahraničního obchodu? Máte zkušenost s vedením lidí a domluvíte se anglicky? Pak nám neváhejte zaslat váš životopis ještě dnes! Stabilní společnost působící v chemickém průmyslu příjme kolegu/kolegyni na pozici: VEDOUCÍ BACK OFFICE PRO ZAHRANIČNÍ OBCHOD (27 000 - 32 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení zaměstnanců středisek zásobování a prodeje
  • organizace práce, motivace podřízených
  • koordinace a podpora prodejních aktivit
  • zpracování objednávek, faktur, podkladů pro smlouvy
  • písemná i telefonická komunikace se zákazníky v AJ
  • příprava podkladů pro účetní

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (ekonomické či chemické výhodou)
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti se zákaznickým servisem, vedením lidí
  • středně pokročilou znalost AJ (slovem i písmem)
  • dobrou znalost MS Office
  • organizační a komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci ve firmě s dlouholetou tradicí
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • finanční bonusy
  • levné a kvalitní závodní stravování
  • příspěvek na rekreaci
  • místo výkonu práce: Ústí nad Labem