FINANČNÍ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Máte vystudovanou ekonomickou školu, ovládáte základy účetnictví a máte alespoň rok praxe? Hledáme právě Vás, zašlete nám svůj životopis! Společnost z oblasti výroby hledá do svého týmu kolegu na pozici: FINANČNÍ ÚČETNÍ (25 - 30.000Kč)

Pracovní náplň

  • kontrola zůstatků svěřených účtů
  • dodržování splatnosti přijatých faktur
  • účtování vydaných faktur a dobropisů
  • zpracování přiznání k DPH
  • práce v interním systému

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání ekonomického zaměření
  • zkušenosti v oblasti účetnictví a problematiky DPH
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • středně pokročilou znalost MS Excel
  • učenlivost, spolehlivost, pracovitost

Co nabízíme?

  • odměny k životním a pracovním výročím
  • pružnou pracovní dobu
  • pět týdnů dovolené
  • pravidelné akce pro zaměstnance
  • dotované stravování v závodní jídelně

    místo výkonu práce: Frýdek - Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.