TECHNICKÝ KONZULTANT

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s technologiemi TZB/MaR či HVAC? Anglický jazyk pro Vás není překážka, jste komunikativní a je na Vás spolehnutí? Umíte projektovat a láká Vás práce v terénu? Je-li práce pro Vás na rozmezí techniky a obchodu přesně to pravé, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodně prosperující společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici: TECHNICKÝ KONZULTANT (50.000 – 55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Technická podpora v oblasti TZB/MaR/HVAC
  • Zajišťování podpory zákazníků a kolegům v rámci týmu
  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
  • Zajišťování školení projektantů a instalačních firem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost technologií HVAC/TZB/MaR
  • Letitou praxe z pozice projektanta – výhodou
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů volené
  • Služební automobil
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Individuální budget na benefity

  • Místo výkonu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.