Náborový specialista

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte praxi v oblasti personalistiky, náborů? Hledáte zajímavou práci, kde se budete moci rozvíjet? Pak nám pošlete Váš životopis, nástup možný ihned! Významná výrobní společnost přijme do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici: PERSONALISTA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vyhledávání kandidátů
  • Organizace výběrových řízení a účast na nich
  • Spolupráce s personálními agenturami a školami
  • Zajišťování školení zaměstnanců
  • Příprava zaměstnaneckých smluv

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s náborem zaměstnanců
  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost oblasti personalistiky
  • Uživatelská znalost PC

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování v areálu společnosti
  • Zvyšování Vaší kvalifikace (školení, kurzy)
  • Stabilní a perspektivní zaměstnání
  • Odměna za životní nebo pracovní jubilea
  • Ozdravné pobyty ve vybraných destinacích