APQP ENGINEER

Neaktivní nabídka

70000 - 100000 Kč

Máte bohaté zkušenosti na vedoucí pozici v oblasti kvality? Chcete tvořit metodologii v oblasti kvality pro několik poboček společnosti v rámci celé kontinentální Evropy? Jste odborník v provádění APQP, vytváření DFMEI a máte certifikaci Six Sigma Black Belt? Přicházíme se skvělou příležitostí pro kandidáty, kteří jsou odborníci ve své oblasti a chtějí předávat své zkušenosti dále! Moderní mezinárodní společnost hledá v České republice posilu pro stávajícího APQP Engineera ve Velké Británii! APQP ENGINEER

Pracovní náplň

  • Zastřešení celé metodologie kvality ve společnosti
  • Zodpovědnost za provádění APQP pro celou kontinentální Evropu
  • Vytváření DFMEA pro bezchybné zavádění nových produktů
  • Koordinace týmu, spolupráce s technology, konstruktéry, projektovými manažery, vývojovými inženýry a další
  • Řízení auditů ve společnosti
  • Pravidelné reporty vedení společnosti – časté cally, návštěvy v zahraničí
  • Cestování do zahraničí – cca 10-20% pracovní doby (převážně USA, Velká Británie)

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oblasti strojírenství
  • Praxe na vedoucí pozici v oblasti strojírenství nebo kvality v automobilovém nebo leteckém průmyslu
  • Anglický jazyk na vysoce komunikativní úrovni
  • Certifikace Six Sigma Black Belt nutností
  • Výborná znalost DFMEA
  • Znalost APQP, zkušenosti se zaváděním nových produktů a nástroje SPC
  • Schopnost analyzovat problémy pomocí nástrojů Six Sigma
  • Schopnost důsledného vedení a koordinace týmu

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Důkladné 14denní zaškolení v USA
  • Náležitou podporu ve Vašem zaškolení i růstu
  • Firemní notebook a mobilní telefon i k osobním účelům
  • Dotované stravování
  • Flexipassy
  • Pořádání nejrůznějších firemních akcí a budování přátelské atmosféry

    Místo výkonu práce: Olomouc, Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.