KONSTRUKTÉR JUNIOR

Neaktivní nabídka

24000 - 32000 Kč

Právě jste dokončili středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství a chcete se v této oblasti dále rozvíjet? Máte znalosti projektování a konstruování v CAD systémech? Láká Vás práce v mladém kolektivu u rychle rostoucí firmy? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní firma hledá kolegu na pozici: KONSTRUKTÉR JUNIOR (24 – 32.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba a změny ve výkresové dokumentaci
  • Konstrukční práce v CAD programu
  • Administrativní úkony v rámci interní databáze
  • Zajištění technické dokumentace pro výrobu a zákazníky
  • Kooperace se zkušenými kolegy v oblasti vývoje

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru strojírenství
  • Praxi na pozici konstruktéra (pouze výhodou)
  • Mírně pokročilou úroveň anglického jazyka
  • Znalosti konstrukčních 3D CAD systémů
  • Zodpovědný a týmový přístup, chuť do práce

Co nabízíme?

  • Možnost rozvoje ve zkušeném kolektivu
  • Roční odměny ve výši měsíční mzdy
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na stravování

  • Misto výkonu práce: Vysočina