PROCESNÍ INŽENÝR/TECHNOLOG STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

38000 - 45000 Kč

Jste zkušený/á Technolog nebo Procesní inženýr? Působíte ve strojírenském odvětví a máte vzdělání technického směru? Domluvíte se plynule anglicky? Rád/a zlepšujete procesy a máte plnou hlavu nápadů? Tak se chopte této nově otevřené pracovní pozice, zašlte mi svůj životopis a začněte pracovat pro významnou společnost působící v oblasti automobilovém průmyslu jako PROCESNÍ INŽENÝR/TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ (38-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řešení problémů ve výrobě a přijímání nápravných opatření
  • Spolupráce na projektech týkajících se zvyšování efektivity výroby
  • Snižování zmetkovosti
  • Plánování kapacit výrobních linek
  • Zpracování výrobní dokumentace
  • Schvalování úprav výroby, zavádění změn ve výrobě, reportování

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozici
  • Orinetaci v technické dokumentaci
  • Znalost výrobních toků, štíhlé výroby, 8D reportů a dalších nástrojů
  • Zodpovědnou a komunikativní osobu

Co nabízíme?

  • Roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod/týdně
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Podporu vzdělávání a další školení a kurzy
  • Možnost osobního i profesního růstu

  • Místo výkonu práce: Stará Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.