PLÁNOVAČ VÝROBY S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

30000 - 33000 Kč

Máte zkušenosti na pozici plánovač výroby a chcete je využít v novém prostředí? Rádi plynule komunikujete v anglickém jazyce? Můžete o sobě říci, že máte analytické myšlení a jste vstřícní? Máme pro Vás pracovní příležitost na pozici: PLÁNOVAČ VÝROBY S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • obstarání objednávek materiálu pro výrobu
  • zaručení za průběh výroby zakázek
  • zajištění pracovníků pro efektivní vytížení výrobních linek
  • pravidelná tvorba reportů

Co požadujeme?

  • zkušenosti z oblasti plánování výroby
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • min. středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • aktivního uživatele MS Office
  • zodpovědný přístup a komunikativnost

Co nabízíme?

  • pravidelné prémie
  • 25 dnů dovolené
  • uplatnění vašich znalostí angličtiny
  • příspěvky na stravování
  • práci v přátelském kolektivu
  • osobní a profesní rozvoj

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové