JUNIOR C# DEVELOPER

mzdové ohodnocení

Brno - město

Láká tě pracovat v mezinárodní, inovativní společnosti a vyvíjet SW pro zákazníky v rámci celého světa? Chceš se podílet na vývoji nového CRM? Rád bys patřil do týmu, kde ti na začátku skutečně pomůžou se do problematiky CRM dostat, a kde se později staneš špičkou v této oblasti?

Pracovní náplň

  • Programování nového CRM systému
  • Návrh a testování SW pomocí programovacího jazyka C#
  • Samostatná práce i práce v týmu
  • Komunikace s kolegy ze zahraničí

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání v IT nebo technického směru
  • Znalost programování v C#
  • Znalost CRM velkou výhodou
  • Angličtinu na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Práci na mezinárodním projektu s nejmodernějšími technologiemi
  • Super plat + bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost 2 dnů home office v měsíci
  • Propracovaný systém dalšího vzdělávání s možností certifikací
  • Zvýhodněné vstupy na sportovní a volnočasové aktivity

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.