JUNIOR OBCHODNÍK - ŠANCE PRO ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

od 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Jste čerstvý absolvent bez praxe? Máte technické vzdělání či technický background? Zajímá Vás oblast obchodu a chcete v něm rozvíjet svoje dovednosti? Disponujete středně pokročilou angličtinou a dokážete se domluvit? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Zahraniční výrobní společnost rozšiřuje tým a hledá novou posilu, a to na pozici: JUNIOR OBCHODNÍK - ŠANCE PRO ABSOLVENTY (od 28000 Kč + provize po zkušební době)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • evidence a příjem objednávek
  • uzavírání smluv se zákazníky
  • komunikace v anglickém jazyce na denní bázi s vedením společnosti
  • řešení vzniklých problémů se zákazníky
  • administrativní činnost

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici nebo automotive - pouze výhodou
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • ochota cestovat i do zahraničí
  • řidičský průkaz, sk. B

Co nabízíme?

  • moderní prostředí a přátelský kolektiv zahraniční společnosti
  • 20 dní dovolené + za každý odpracovaný rok 1 den dovolené navíc
  • provizní systém
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • 13. a 14. plat
  • jazykové kurzy
  • odborné vzdělávání a školení
  • místo výkonu práce: okres Třebíč