PERSONALISTA JUNIOR

Neaktivní nabídka

23000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Jste absolvent, který se zajímá se o personalistiku a chcete se rozvíjet v HR oddělení mezinárodní moderní společnosti? Orientujete se v zákoníku práce a mzdové problematice? Pak nám pošlete Váš životopis, nástup možný ihned!

Pracovní náplň

  • celkový nábor nových zaměstnanců
  • komunikace s vedením v cizím jazyce
  • práce v personálním informačním systému
  • příprava smluv a souvisejících dokumentů

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • německý jazyk na dobré komunikativní úrovni
  • znalost zákoníku práce a souvisejících předpisů
  • zkušenosti s MS Office
  • znalost systému SAP výhodou
  • zodpovědnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • týden volna navíc
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • dotované stravování
  • nadstandardní volno
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příspěvky na ubytování

  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí