Manažer softwarového týmu a pravá ruka majitele

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Česká firma pro robotiku a umělou inteligenci se rychle rozrůstá a potřebují projekt důkladněji uchopit. Jako důkaz úspěchu je, že do roku 2020 jsou jejich produkty vyprodané. Projekty nesou stopu R&D centra a spojují software i hardware. Zakládají si na nejmodernějších technologiích a pracují v duchu start-upu.

Pracovní náplň

  • Úzká spolupráce s majitelem a obchodními zástupci, vyjasňování požadavků zákazníka
  • Vedení osmi-členného týmu, zadávání dílčích úkolů pro jednotlivé členy, uplatnění agilních metod
  • Kontrola efektivity týmu a neustálé zlepšování, kontrola práce a zodpovědnost za plnění plánů
  • Umět řešit spory v projektu a vybrat nejlepší řešení
  • Pomoc s programováním (cca 25% pracovní náplně) a celkový přehled o výsledku
  • Dokumentace práce týmu během vývoje

Co požadujeme?

  • Alespoň 1 praxe s vedením softwarového týmu
  • Znalost programování (C# .NET nebo C++)
  • Orientace v návrhu architektury a automatickém testování
  • Analytické myšlení a smysl pro detail
  • Proaktivní přístup, organizační schopnosti
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Možnost českou stopu otisknout do světa
  • Pravidelný růst mzdy
  • Roční budget na vzdělávání 25 000 Kč
  • Pružná pracovní doba (jen v 9:30 je pravidelný stand-up)
  • Příležitostný home office
  • Atmosféra podporující kreativitu a vlastní iniciativu
  • Přátelské prostředí s častými teambuildingy (2x ročně společná dovolená)
  • Kolárna, relax zóna a ovoce na pracovišti

  • Místo výknu práce: centrum Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.