MARKETING MANAGER – VĚRNOSTNÍ KLUB

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

Baví Vás oblast marketingu, aspirujete na vedení menšího týmu lidí a zároveň zvládnete komunikovat anglicky či německy? Pak je tato pozice určena právě Vám! Známá obchodní společnost působící v oblasti FMCG a retail hledá pro menší tým kolegu na pozici: MARKETING MANAGER – VĚRNOSTNÍ KLUB (45-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • správa věrnostního programu (klubu), návrhy na rozšiřování databáze členů
  • odpovědnost za výsledky práce týmu podřízených (do 5 osob), kontrola a hodnocení
  • spolupráce s dodavateli (reklamní agentury, PR agentury, distribuční společnosti aj.)
  • reporting a hodnocení úspěšnosti marketingových aktivit včetně kampaní na pravidelné bázi
  • dohled nad plánem a kontrola rozpočtu, návrhy rozpočtu vzhledem ke strategickému plánování
  • evidence informací o členech klubu, vyřizování stížností a pochval, návrhy na zlepšení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost se zákaznickým / věrnostním klubem
  • německý NEBO anglický jazyk na pokročilé úrovni (komunikace s centrálou)
  • nadprůměrnou znalost MS Office
  • analytické myšlení, schopnost vedení lidí, kreativní osobnost

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • flexibilní rozvržení pracovní doby
  • zvýhodněné stravování
  • příspěvek na vzdělání
  • svozovou dopravu z metra C
  • možnost nástupu: IHNED/po dohodě
  • místo výkonu: Střední Čechy/Praha – východ