MZDOVÁ ÚČETNÍ bez ZNALOSTI JAZYKA

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Pracovala jste jako mzdová účetní? Hledáte práci v nadnárodní společnosti? Rozumíte číslům a domluvíte se s úřady? Je pro Vás flexibilní pracovní doba motivací? Napište! Mezinárodní výrobní společnost, jednička na trhu v elektrotechnice, hledá do svých řad posilu na pozici: MZDOVÁ ÚČETNÍ bez ZNALOSTI JAZYKA

Pracovní náplň

  • Zpracování mezd výrobního závodu
  • Jednání s úřady – ČSSZ, Fin. úřad…
  • Vedení dokumentace a agendy
  • Spolupráce s HR oddělením
  • Zajištění nástupních a výstupních formalit

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v ekonomickém směru
  • Praxi na pozici mzdové účetní alespoň 2 roky – výrobní sféra
  • Dobrou úroveň v programech Word, Excel…
  • Znalost Zákoníku práce a aktuálních přepisů a norem
  • Loajalitu, flexibilitu. Pečlivost, aktivní přístup

Co nabízíme?

  • Přes 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Různé firemní akce
  • Příspěvky na sport, kulturu
  • Finanční bonusy a prémie
  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.