MARKETINGOVÝ ANALYTIK – VEDOUCÍ POZICE

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti v oblasti marketingu a analytické myšlení Vám není cizí? Zvládnete koordinovat a vyhodnocovat práci menšího týmu pracovníků? Domluvíte se bez problémů anglicky či německy? Potom hledáme právě Vás! Významná obchodní společnost se silným jménem na trhu hledá kolegu na pozici: MARKETINGOVÝ ANALYTIK – VEDOUCÍ POZICE (45-52.000 Kč)

Pracovní náplň

  • odpovědnost za veškeré aktivity vedoucí k rozšíření databáze členů „věrnostního klubu“
  • koordinace a vedení menšího týmu podřízených pracovníků, vyhodnocování výsledků jejich práce
  • direct mail, newslettery, vytváření promo materiálů a kampaní, propagace na prodejních místech
  • vyhodnocování úspěšnosti veškerých akcí a aktivit, pravidelný reporting
  • správa a kontrola marketingového rozpočtu, dohled nad dodržením plánu rozpočtu
  • řešení reklamací a stížností, evidence veškerých informací do databáze

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici podmínkou
  • zkušenosti v oblasti marketingu / výzkumu trhu
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • pokročilou znalost MS Office (zpracování reportů)
  • orientaci ve sféře maloobchodu / médií, zájem o nové trendy
  • organizační schopnosti, kreativnost, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • dovolenou navíc (5 týdnů)
  • možnost flexibilní pracovní doby
  • stravenky (zvýhodněné stravování, občerstvení na pracovišti)
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • svozovou dopravu z metra C pro zaměstnance
  • možnost nástupu: IHNED
  • místo výkonu: Praha – východ