QUALITY MANAGER

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte zkušenosti s vedoucí pozicí v oblasti kontroly kvality? Dokážete své podřízené motivovat a být jim oporou? Rádi byste se uplatnili na pozici, která Vám dá dostatečný prostor pro Vaše nápady na zlepšení? Chcete se uplatnit v úspěšné firmě, která se může pyšnit tradicí i viditelnými výsledky? Zní to lákavě? Tak nám zašlete svůj životopis! QUALITY MANAGER

Pracovní náplň

  • řízení jakosti v provozu a laboratoři a vedení týmu
  • příprava nových projektů a jejich implementace do praxe
  • dohled nad kvalitou z hlediska legislativních požadavků
  • úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti
  • odborná podpora pracovníků v oblasti kvality

Co požadujeme?

  • zkušenosti na obdobné pozici PODMÍNKOU
  • vysokoškolské vzdělání (potravinářský směr VÝHODOU)
  • manažerské zkušenosti a znalost nástroj kvality
  • znalost angličtiny na středně pokročilé úrovni
  • komunikativnost, flexibilitu a proaktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné moderní firmy
  • flexibilní pracovní dobu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • služební auto, notebook, mobil
  • příspěvky na stravování
  • místo pracoviště: kraj Vysočina