MANAŽER INTERNÍ LOGISTIKY

Neaktivní nabídka

65000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte praxi z manažerských pozic v interní logistice a řízení skladových prostor? Je pro Vás u potenciálního zaměstnavatele důležité postavení na trhu? Jste schopen do firmy přinést nové podněty, co se týče implementace logistických metodik? Pak nám zašlete svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Řízení vnitřního a vnějšího toku materiálu
  • Odpovědnost za sklad a cyklické inventury
  • Návrhy procesů pro zefektivnění skladování
  • Vedení agendy BOZP a EHS
  • Odpovědnost za měsíční a roční náklady

Co požadujeme?

  • Praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Zkušenosti se řízením skladu či vnitřního toku materiálu
  • Povědomí o normách kvality a procesů zlepšování
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Analytické dovednosti a schopnosti řešit problémy

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodní multikulturní společnosti.
  • Pružnou pracovní dobu
  • 25 dní na dovolenou a osobní volno
  • Možnost profesně vyrůst v naší společnosti
  • Vzdělávací a jazykové kurzy

  • Lokalita: Chomutov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.